Ucuz Web Sayfası web sistemlerimiz tamamen arama motorlarına (google,yandex vs) uygun olara kodlanmıştır. Sitenizin içeriğini sürekli güncelleyerek arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Bu neden den web sayfalarını yönetimi tamamen sizde olmalı. Dilediğiniz zaman web sayfanız üzerinde değişiklikler yapabilmelisiniz.

Ucuz Web Sayfası Olarak en kısa sürede web sayfası ile müşterimizi buluşturmamız için hazır sistem temaları kullanmaktadır. Hazır sistem kullanmamızda ki en büyük artı hem 1000 lerce tema bulundurması hem de içerik girme işini son derece basitleştirmesidir. Kullanıcılar, karışık ayarlarla, eklentilerle uğraşmadan ve herhangi bir teknik bilgi bilmelerine gerek kalmayacak şekilde tek sayfadan kolayca içeriklerini girebilirler. Her sayfada bulunan açıklayıcı metinler ve detaylı yardım dökümanları ile gereken kısımlarda kolayca yardım alabilirler. Ucuz Web Sayfası her ölçekte şirketin web sitesi altyapısı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabilmektedir.

Joomla
95%

Wordpress
80%

Vbulletin Forum
92%

Smf Forum
84%

Hizmetlerimiz

Sizin de Artık Bir Web Sayfanız Olacak..

Ucuz Web Sayfası olarak hazır scriptler yada yabancı kaynaklı hazır site modülleri kullanmaktayız. Dilerseniz sizin için hazırladığımız ekonomik web sitesi paketlerinden yararlanabilir veya size özel tasarım yada yazılımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Google ile ilgili garanti verilemez bu yüzden dolayı çalışma yapıldıktan ve sayfanız üst sıralara çıktıktan sonra ücreti tahsil edilir. Fakat SEO çalışması yapılabilmesi için web siteniz alt yapısın da uygun olması gerekir.

 

Devamını Oku

E-ticarete başlamak için geç kalmayın!

İşletmenizin sanal mağazasını kurmak ve ürünlerinizi internette satışa sunmak için tek yapmanız gereken bizi aramak!

 

Devamını Oku

Mobile Uyumlu Forum Sistemleri

Ucuz Web Sayfası olarak, İster Genel ister Özel Forum sistemi kullanmak isteyen firma veya kişisel forum kurulum ve geliştirme yapılmaktadır.

 

Devamını Oku

Ucuz Web Sayfası – Hosting Hizmeti Sağlamaktadır

Var olan bir web sitesi veya forum sisteminiz var fakat hosting firmanızdan hem destek konusunda hem de trafik ve ulaşım konusunda sıkıntı yaşıyorsanız hosting hizmetiniz tarafımızca sağlanabilir..

 

Devamını Oku

Domain Alım-Satım ve Takibi

Domain alış ve satış takip işleriniz yapılmaktadır. Domainleriniz için hatırlatma ve uzatma işlerinizi biz üstleniyoruz.

 

Devamını Oku

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray

0
Connecting
Please wait...
Mesaj Gönderme

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

Adınız
* E-mail
* Sorununuzu Kısaca Açıklayınız
Giriş Yap

Yardıma ihtiyacın mı var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız
* E-mail
* Sorununuzu Açıklayın
Çevrimiçi durumdayız!
Ucuz Web Sayfası - Geri Bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geri bildirim bırakmaktan çekinmeyin.

Desteğimize nasıl puan veriyorsunuz?