Her geçen gün teknoloji biraz daha ilerliyor ve bu da internet dünyasına fazlası ile yansıyor. Günümüzde pek çok web sitesi ve pek çok kuruluş, artık sizlere internet üzerinden hizmet sağlamakta! Bu da web sitelerinin çoğalmasına, birçok atılımın da internet üzerinden gerçekleşmesine neden oluyor.

Sizlerin profesyonel bir tema altında ilerleyebilmesi, işinde iyi bir çizgi yaratabilmesi adına daima kurumsal bir altyapı ile oluşturulmuş web tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda küçük şirketlerden büyük firmalara Ucuz Web Sayfası  tam hizmet web ajansı olarak proje danışmanlarımız sektör analizi gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı projelendirip sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Ucuz Web Sayfası  olarak yüzlerce kurumsal web sitesine, alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Birçok kişi basit kodlar ile web tasarımı yaptığını dile getirse de, aslen bu işin sadece profesyonel bir kadro ile yapıldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Tasarım esnasında danışabileceğiniz, daha sonrasında sizlere herhangi bir sorun çıkarmayacak ve tamamen özgün bir web tasarımı sahibi olmak için, daima işini iyi bilen ekiplerle çalışmak en doğru olandır.

İçerik girişleri talep edilirse Ucuz Web Sayfası  tarafından yapılmaktadır. İçeriğinizin yoğunluğuna göre editörlük ücreti talep edilebilir. İçeriklerinizi hazırladıktan sonra proje danışmanlarımız aracılığı ile ücretsiz expertiz yaptırtabilirsiniz.

Tüm bankaların kredi kartları ile 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır. Güncel faiz oranları ve kampanyalar hakkında proje danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir Web Sayfasının Size Kazandıracağı Avantajlarından Bazıları
 1. Web sitesi firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır.

 2. Firma ise; web siteniz de tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.

 3. Şahıs sitesi ise (sanatçı, siyasetçi, yazar vb.) eserleri ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekle beraber, web sitesi üzerinden satış yapılmasına da olanak sağlar.

 4. Web sitesi sanal ortamda açmış olduğunuz bir dükkan, ofis, sergi salonu veya şube olarak çalışır.

 5. Rezervasyon sistemli firmalarda; web sayfası; üzerinden online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme olanağıyla, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş sarf etmeden satış yapmasını sağlar.

 6. İnternet, broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır.

 7. İstediğini değişiklikleri saati geçmeden değiştirebilme imkanı sunar.

 8. Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere web sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar.

 9. Her zaman söylediğimiz gibi, diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek ucuz web sitesi en ucuz reklam aracıdır.

 10. Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

 11. Yaptıracağınız bir web sitesinin ne kadar yarar sağlayacağını merak ediyorsanız bizimle irtibata geçin, size kanıtlayalım...

0
Connecting
Please wait...
Mesaj Gönderme

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

Adınız
* E-mail
* Sorununuzu Kısaca Açıklayınız
Giriş Yap

Yardıma ihtiyacın mı var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız
* E-mail
* Sorununuzu Açıklayın
Çevrimiçi durumdayız!
Ucuz Web Sayfası - Geri Bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geri bildirim bırakmaktan çekinmeyin.

Desteğimize nasıl puan veriyorsunuz?